Zasięg darmowego dostępu do Wi-Fi w Cieszynie

Cieszyn na weekend 2 lutego - 3 lutego 2019

Zimowa aura nie sprzyja rozrywce? Nic bardziej mylnego - na pewno nie w Cieszynie! Zadowoleni będą miłośnicy dobrej muzyki, antyków i sportowych wrażeń. A że pogoda ma być sprzyjająca, zapraszamy też do udziału w planowanych spacerach!

Weekend można rozpocząć w iście aktywnym stylu – wybierając się na spacer ornitologiczny organizowany przez Zamek Cieszyn. Henryk Linert zabierze was w fascynującą wędrówkę po świecie ptaków, które bytują na Wzgórzu Zamkowym. Zbiórka przy Informacji Turystycznej Zamku Cieszyn o godz. 07:30 (budynek C) o godz. 07:30. Czas trwania: ok. dwie godziny. Warto zabrać ze sobą lornetkę. Udział w spacerze jest bezpłatny!

W niedzielę, trzeciego lutego, w Domu Narodowym od godziny 8:00 odbędą się Targi Staroci. Zapraszamy na nie osoby zainteresowane rzeczami charakteryzującymi się dużą oryginalnością, antykami oraz różnymi produktami dotkniętymi przez czas.

Wszystkich, którzy zainteresowani są historią miasta, zapraszamy na spacer śladem cieszyńskiej linii tramwajowej, który rozpoczniemy na przystanku Schloßgasse w niedzielę 3 lutego o godzinie 10:00. Wyprawa prowadzona przez Leszka Lipsę i Macieja Dembinioka zakończy się na krańcowym przystanku na Wyższej Bramie. Zapraszamy!

Dla amatorów aktywnego spędzania czasu CKS Piast przewidziało piłkarskie emocje. W niedzielę odbędzie się Turniej piłkarski CKS Piast Cup – rocznik 2008. Turniej odbędzie się na Hali Uniwersytetu Śląskiego od godziny 9:00 do 14:00.

Atrakcją dla miłośników muzyki będzie koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się w Teatrze Adama Mickiewicza w Cieszynie o godzinie 19:00. Kolejna gwiazda wielkiego formatu w Cieszynie! Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony Teatru im. A. Mickiewicza http://teatr.cieszyn.pl/, by nie ominął Was żaden ciekawy koncert i spektakl!

Zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w przedstawionych wydarzeniach. Udanego weekendu!

 

 

 
 

POWRÓT

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska
– Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko.