Zasięg darmowego dostępu do Wi-Fi w Cieszynie

Cieszyn na weekend 21 września – 23 września 2018

W nadchodzący weekend do Cieszyna zapraszamy szczególnie miłośników teatru. Będzie komediowo, ale nie tylko. Na chwilę refleksji zaprasza Teatr im. A. Mickiewicza i Stowarzyszenie „Teatr Na Dłoni”. Niewidomy chłopak i tancerka na wózku inwalidzkim – czy mają szanse w corocznym konkursie talentów, gdzie zmierzą się z utalentowanymi kolegami z nowej klasy? Jak poradzą sobie z rywalizacją? Kto zwycięży? Musical „Zwycięzcy” odpowie na te pytania w piątek 21.09. już o 9.00 i 11.00.

 

Na dużą dawkę śmiechu zaprasza kabaret HRABI w programie „Cyrkuśniki” – z kim lepiej spędzić niedzielny wieczór? Spektakl o godzinie 19.00, a tych, którzy mają wolne popołudnie organizator zaprasza już na 16.00.

 

Opus Art. z Łodzi zachęca, aby przybyć do teatru również w sobotę 22.09. Na „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” zapraszamy nie tylko panie. W nowym spektaklu bohaterki udowadniają, że menopauza to nie koniec świata, ale początek nowego życia. Zapraszamy na nowe piosenki w ciekawych aranżacjach, z oryginalnymi układami choreograficznymi, już o godzinie 17.00.

 

Regionalne warsztaty kulinarne dla dzieci odbędą się 21.09. w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie, pod intrygującym tytułem „Pieczoki i pieczki”. Zapraszamy serdecznie!

 

Zamek Cieszyn oraz Dom Dzieci i Młodzieży Czeski Cieszyn zapraszają na kolejną odsłonę festiwalu kultury lokalnej. „Skarby z cieszyńskiej trówły” to połączenie tradycji z współczesnością. Impreza potrwa przez cały weekend, a w programie między innymi: Biblioteczna skrzynia skarbów, czyli wietrzenie magazynu – kiermasz książki używanej w piątek od 10.00-18.00, Razem śpiewamy po naszymu, warsztaty z Waldemarem Rudykiem pt. „Jeleń: istota wdzięku i mocy”, „Maryśka i maszyny” – sobotni spektakl teatralny, „W blasku harfy” – premiera filmu o Ewie Jaślar, a w niedzielę „Cieszyński jarmark rzemiosła” i „Cieszyński konkurs pieczenia strudla”. Pierwsze atrakcje już w piątek od 10.00. Wśród wielu wydarzeń możliwość obejrzenia wystaw pt. „Kłębek wełny” i „Návraty”/„Powroty”. Na symboliczne otwarcie trówły zapraszamy w piątek o godzinie 18.00. Po szczegółowy program zapraszamy na stronę http://www.zamekcieszyn.pl/pl/artykul/xviii-skarby-zi-cieszynskiej-trowly-1078.

 

 

Cieszyn na weekend 21 września – 23 września 2018

 
 

POWRÓT

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska
– Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko.