Zasięg darmowego dostępu do Wi-Fi w Cieszynie

Cieszyn na weekend 4-06.10

Jak dobrze zacząć weekend? Po pierwsze - w Cieszynie. Po drugie - w doborowym towarzystwie. Po trzecie - z ofertą dostosowaną do własnych potrzeb i oczekiwań. Jednym słowem – z NAMI. Gwarantujemy, będzie w czym wybierać. Spotkania, koncerty, wystawy, kiermasze i spora dawka aktywności... To tylko przedsmak nadchodzących dni. Widzimy się w Cieszynie :) 

fot.:pixabay.com/pl/

 

PIĄTEK:

Do 6 października: 3. edycja Otwartych Pracowni (Cieszyn/Czeski Cieszyn)

4.10, g. 13-15.00 Przechodnie z międzywojennego Cieszyna – akcja uliczna (śródmieście Cieszyna)

4.10, g. 17:00 II Rzeczpospolita na Śląsku cieszyńskim – debata historyczna (Cafe Muzeum)

4.10, g. 19:00 „Ach jak przyjemnie” - koncert międzywojennych szlagierów (Cafe Muzeum)

4.10, g. 17:30 „Kobieta Dojrzała” - spotkanie i rozmowa z finalistkami projektu, wernisaż wystawy zdjęć (Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”)

4.10, g. 19.00 Rocker Soul / powrót studentów do Cieszyna (Browar Zamkowy)

 

SOBOTA:

5.10, g. 10.00-14.00 Płyty w Twoim Mieście – Cieszyn (Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy”)

5.10, g. 10.00-12.00 Kiermasz odzieży i akcesoriów dziecięcych ul. Bielska 136 

5.10, g. 16.00 Koncert Inauguracyjny Roku Akademickiego 2019/2020 (Teatr im. Adama Mickiewicza) 

5.10, g. 18:30 Festiwal GottaGo! Vol. 9 (Klub Panopticum)

5-6.10 EwaFest (Cieszyn, Czeski Cieszyn)

 

NIEDZIELA: 

6.10, g. 08:00 Targi Staroci (Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”)

6.10, g. 11.30 – 16.00 IV Bieg Cieszyńska Godzinówka (teren zlokalizowany wokół boiska „Pod Wałką”)

9.10, g. 19.00 Cieszyn na zielono dla #17milionów

 

WYSTAWY: 

 

Do 05.10 Herodot i inni. Dzieje świata według dawnych historiografów (Galeria Książnicy Cieszyńskiej)

Do 13.10 Wystawa rzeźb Lidii Sztwiertni "Wokół metalu" (Galeria Wystaw Czasowych Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie, ul. T. Regera 6)

Do 24.10 Podwójnie wolne. Prawa Polityczne Kobiet 1918 (Rynek)

Do 31.10  Malownicze Beskidy – wystawa pejzaży Stanisława Sikory (Galeria Zmienna Zespół Poradni Specjalistycznych)

 

PIATEK: 

 • Do 6 października: 3. edycja Otwartych Pracowni (Cieszyn/Czeski Cieszyn)

/plakat org,/

Po raz trzeci otworzą się pracownie sztuki i rzemiosła po obu stronach Olzy. Jak przekonują organizatorzy, Otwarte Pracownie to już nie tylko moment uchwycenia artysty w miejscu jego pracy twórczej, ale także seria warsztatów, spotkań oraz wystaw.

Głównym założeniem Otwartych Pracowni jest pokazanie pracowni artystycznych, miejsc wystawowych, które należy odnaleźć poprzez stworzoną w tym celu mapę. Znajdują się na niej także miejsca, które specjalnie na potrzeby Otwartych Pracowni staną się miejscem prezentacji twórczości artystów z obu stron Olzy. W ramach tegorocznej edycji Otwartych Pracowni będzie można zobaczyć wystawę malarstwa grupy artystycznej Osmička w Galerii 13 w Cieszynie, fotografii Luďka Ondruąki w cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe, a także wystawę obrazów Klaudii Švrčkovej w klubie Blady Świt w Czeskim Cieszynie.

Przede wszystkim jednak w ramach czesko-polskiej imprezy w Czeskim Cieszynie otworzą się następujące pracownie: Atelier Rosana, pracownia U Pernikářky, pracownia florystyczna i kwiaciarnia Blanki Zapletalovej. W Cieszynie swoje progi udostępni m.in. pracownia krawiecka Renaty Weber, studio rysunku 4Arch, showroom Too pracownia rzeczy, studio ilustratorsko-projektowe Dinksy i wiele innych. Więcej informacji: KLIK.

PROGRAM:

3.10 czwartek, g.15.30 - Warsztat eksperyment - Otwarte karty na Otwartych pracowniach, SVČ Amos, Czeski Cieszyn
3.10 czwartek g. 17.30 - Wernisaż otwarcia, SVČ Amos, Czeski Cieszyn
4.10 piątek, g. 18.00 - Wernisaż wystawy malarstwa grupy artystycznej Osmička, Galeria 13, Cieszyn
5.10 sobota, g. 9.00-12.00 - Warsztaty makramy z Mokosz, Pracownia Krawiecka Renaty Weber, Cieszyn
6.10 niedziela g. 11-13.30 - Warsztat Szyjemy torbę na zakupy wielokrotnego użytku, Pracownia Krawiecka Renaty Weber, Cieszyn
6.10 niedziela g. 15.00 - Sudety, zaklęty w czasie - Spotkanie z Luďkiem Ondruąką - autorem wystawy fotograficznej, Tramwaj Cafe, Cieszyn.

 

 • 4.10, g. 13-15.00 Przechodnie z międzywojennego Cieszyna – akcja uliczna (śródmieście Cieszyna)

/plakat org./


W dwudziestoleciu międzywojennym Cieszyn stanowił scenografię dla wielu ważnych wydarzeń historycznych. To właśnie tutaj w październiku 1918 roku Rada Narodowa Księstwa Cieszyńskiego i zgromadzeni na Rynku Polacy proklamowali przyłączenie Ślaska Cieszyńskiego do Polski. Te wydarzenia współtworzyli zwykli ludzie, dla których przestrzeń pomiędzy Ratuszem, Domem Narodowym, hotelem "Pod Jeleniem" i ulicą Głęboką była scenerią wielkich patriotycznych uniesień i cywilizacyjnych zmian. Chcielibyśmy wyobrazić sobie ludzi, którzy uczestniczyli w tych wydarzeniach. Jak wyglądali? Jak byli ubrani? Jakimi sprawami żyli? Co ich martwiło? Co ich bawiło?

W piątek 4 października w Cieszynie na Rynku i ulicy Głębokiej zaimprowizujemy akcję uliczną "Przechodnie z międzywojennego Cieszyna", aby przybliżyć atmosferę tamtych lat. Tamten klimat przypomnimy także w naszej nowej publikacji "Powidoki międzywojennego Cieszyna". Postaramy się zobaczyć i usłyszeć tamten Cieszyn - a przynajmniej odkryć jego powidoki i pogłosy. Pomoże nam w tym młodzież z Zespoły Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych wraz ze słuchaczami Uniwersytetu III Wieku. Pojawią się w strojach stylizowanych według mody tamtych czasów. Zobaczymy tamten styl, szyk i smak, tamte linie i gwar. 

Akcja odbędzie się w godzinach od g. 13.00 do 15.00, można będzie wtedy otrzymać pamiątkową publikację stowarzyszenia Rotunda noszącą tytuł "Powidoki międzywojennego Cieszyna". Więcej informacji: KLIK

 • 4.10, g. 17:00 II Rzeczpospolita na Śląsku cieszyńskim – debata historyczna (Cafe Muzeum)

Stowarzyszenie Rotunda zaprasza na piątą z debat historycznych o Śląsku Cieszyńskim w II Rzeczypospolitej. Tematyka debaty:
Budowanie tożsamości wspólnotowej w oparciu o polską historię i tradycję w warunkach pogranicza i wielokulturowości w ramach autonomicznego Województwa Śląskiego. Wychowanie patriotyczne. Polityczny i społeczny efekt polsko-czechosłowackiej granicy na Olzie. Zaolzie w propagandzie II RP. Prasa polska i niepolska na Śląsku Cieszyńskim. Pomniki związane z historią Polski powstałe w II RP na Śląsku. Pogrzeby i cmentarze jako miejsca patriotycznego kultu. Polska kultura popularna na Śląsku. Obraz Polski na Śląsku Cieszyńskim i obraz Śląska w innych regionach Polski.

W debacie udział wezmą:
Irena French - historyczka sztuki, muzealniczka. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Podyplomowego Studium Konserwacji Zabytków Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Od 2002 roku pracownik Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie, od 2009 w Dziale Historii, Numizmatyki, Kartografii i Techniki, od 1 czerwca 2019 – w Dziale Fotografii, członek kolegium redakcyjnego Kalendarza Cieszyńskiego. Obszary zainteresowań: niemiecka społeczność Cieszyna przełomu XIX i XX w. oraz rozwój architektoniczno-urbanistyczny miasta.

Grzegorz Studnicki – socjolog, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dr habilitowany. Od 2002 roku pracuje w Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie, a od 2004 roku związany jest z Instytutem Etnologii i Antropologii Kulturowej UŚ. Zainteresowania badawcze skupiają się wokół pamięci społecznej, pamięci kulturowej, tożsamości społecznej i kulturowej, ale także na klasycznej etnografii oraz współczesnych sposobach wykorzystywania tradycji na obszarze Śląska Cieszyńskiego. W latach 2012-2015 realizował projekt badawczy dofinansowany ze środków MNiSW - w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki - pt.„Tradycja i pamięć w procesie budowania tożsamości kulturowej mieszkańców pogranicza na Śląsku Cieszyńskim”, którego rezultatem była publikacja pt. „Śląsk Cieszyński : obrazy przeszłości a tożsamość miejsc i ludzi”.

Daniel Korbel - doktorant Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pod kierunkiem prof. dr. hab. Józefa Ciągwy przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą ustroju Śląska Zaolziańskiego pod polskim prawem. Autor licznych artykułów dot. historii polsko-czeskiego konfliktu o Śląsk Cieszyński z pierwszej połowy XX wieku publikowanych na łamach czasopism: Wadoviana, Kalendarz Cieszyński, Těšínsko, Pamiętnik Cieszyński, Slezský sborník, Polityka, Wojna REVUE, Le Monde diplomatique, Tramwaj Cieszyński.

Debatę moderować będzie Zbigniew Machej. Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa". Więcej informacji: KLIK. 

 • 4.10, g. 19:00 „Ach jak przyjemnie” - koncert międzywojennych szlagierów (Cafe Muzeum)

A na finał, o godz. 19:00 odbędzie się w Cafe Muzeum koncert międzywojennych szlagierów "Ach, jak przyjemnie!", w wykonaniu Małgorzaty Pikus (śpiew), Tomasza Pali (fortepian, akordeon) i Bartłomieja Stuchlika (kontrabas) oraz potańcówka w stylu retro. Jeżeli Państwo mają ochotę przebrać się w konwencji dwudziestolecia międzywojennego lub w nasze stroje regionalne, które są zawsze modne - zapraszamy serdecznie! Więcej informacji: KLIK. 

 

 

 • 4.10, g. 17:30 „Kobieta Dojrzała” - spotkanie i rozmowa z finalistkami projektu, wernisaż wystawy zdjęć (Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”)

/plakat org./

Cztery kobiety, które wzięły udział w Projekcie Kobieta Dojrzała – Andrea, Beata, Grażyna i Maria – dokonały w swoim życiu zmiany na lepsze. Poddały się czteromiesięcznej metamorfozie, obejmującej aktywność fizyczną, zdrową dietę i suplementację, zabiegi kosmetyczne i oczywiście stylizację – ubiór, makijaż i fryzurę. Ale przede wszystkim, zmieniły swoje wnętrze i nastawienie do życia.

Spójrz na nie i pomyśl, co Ty możesz zrobić dla siebie? Nie czekaj, szkoda czasu…

Zapraszamy na spotkane z finalistkami projektu „Kobieta Dojrzała”, które odbędzie się w piątek 4 października w Domu Narodowym o godzinie 17.30. Wstęp jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Bezpłatne wejściówki można zarezerwować za pośrednictwem adresu e-mail pracownia@weber.com.p lub osobiście w pracowni krawieckiej Renaty Weber w Cieszynie, przy ulicy Sejmowej 10. Po spotkaniu około godziny 19.00 w Galerii Ceglanej Domu Narodowego odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć z projektu „Kobieta Dojrzała”.

Zapraszamy! Więcej informacji: KLIK.

 

 • 4.10, g. 19.00 Rocker Soul / powrót studentów do Cieszyna (Browar Zamkowy)

/plakat org./

Otwarty Klub Browaru Zamkowego Cieszyn zaprosił artystów związanych z cieszyńską uczelnią, żeby razem dać wyraźny sygnał, że studenci wracają do miasta i zaczynają kolejny rok akademicki!
Zapraszamy na koncert Rocker Soul! Rock'n'Rollowy, studencki wieczór zaczniemy jednak od występu Ola Kutypa. Po koncertach zabawę pociągnie dalej DJ Groobe Be.
Wstęp: 10 zł (przy wejściu). Więcej informacji: KLIK.

 

SOBOTA:

 

 • 5.10, g. 10.00-14.00 Płyty w Twoim Mieście – Cieszyn (Cieszyński Ośrodek Kultury “Dom Narodowy”)

/plakat org./

Wielki powrót do tradycyjnej giełdy płyt winylowych w Cieszynie.  Zapraszamy wszystkich melomanów i kolekcjonerów. Przygotujemy dla Państwa bogatą ofertę płyt w każdym gatunku muzycznym. 
Więcej informacji: KLIK. 

 

 • 5.10, g. 10.00-12.00 Kiermasz odzieży i akcesoriów dziecięcych

/plakat org./

Zapraszamy na kolejną edycję Kiermaszu ubranek i akcesoriów dziecięcych! Tym razem nowa lokalizacja: ul. Bielska 136 - budynek Pracowni Językowej. Więcej informacji: KLIK.

 

5.10, g. 18:30 Festiwal GottaGo! Vol. 9 (Klub Panopticum)
 
/plakat org./
 
Cieszyński festiwal obchodzi w tym roku swą dziewiątą rocznicę i ponownie otwiera jesienny sezon koncertowy na Śląsku Cieszyńskim. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w regionie, co roku przyciągając wielbicieli metalu i punk rocka z całego kraju. W nadchodzącej edycji festiwalu, która odbędzie się 5 października w Klubie Studenckim Panopticum, wystąpi siedmiu wykonawców, z czego aż pięć zespołów wystąpi w Cieszynie po raz pierwszy, promując swoje najnowsze wydawnictwa.
 
Organizatorzy komentują imprezę w następujący sposób: "Wierzymy, że dziewięć lat pracy nad tym festiwalem nie poszło na marne, a to, że przez ten czas udało się nam zaprosić ponad pięćdziesiąt zespołów z kraju i zagranicy, przyczyniło się nie tylko do promocji naszego regionu, ale również do kształtowania świadomości muzycznej słuchaczy. Naszym nadrzędnym celem jest to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, ale jednocześnie nie pozostawiał bierny na nowe gatunki. To właśnie dlatego stawiamy na różnorodność. Gościliśmy niemal wszystkie uznane w środowisku nazwy, z wieloma pozostajemy w bliskich kontaktach, nierzadko nawet przyjaźniach, a mimo to na rynku pojawiają się nowi, ekscytujący wykonawcy, przed którymi kształtuje się świetlana przyszłość. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim wrocławian ze Skøv, którzy póki co są odpowiedzią na Norwegów z Kvelertak, ale z czasem mogą wyrosnąć na kolejny polski towar eksportowy. Miejcie ich na uwadze, a tymczasem zapraszamy 5 października do Klubu Panopticum, gdzie - jak co roku - czeka na was potężna dawka muzyki, stanowiska wytwórni płytowych oraz sklepów z akcesoriami muzycznymi. Z kolei za aspekt edukacyjny w kwestii praw zwierząt i promocji wegetarianizmu odpowiadać będzie współpracująca z nami bielska załoga Foot Not Bombs oraz Vege Inicjatywa".
 
Skład IX Gotta Go Festival
• Mister X - Białoruś (punk)
• CF 98 - Kraków (punk rock)
• Skøv - Wrocław (black metal/punk)
• Embitter - Warszawa (crossover/hardcore)
• The Dog - Wrocław (powerviolence/hardcore)
• You Better Run - Ruda Śląska (hardcore)
• Terrordome - Kraków (thrash metal) 
Bilety w cenie 30 i 35 złotych. Rezerwacje należy składać pod adresem gottagofestival@gmail.com W treści wiadomości wystarczy wpisać imię, nazwisko oraz ilość biletów. Więcej informacji: KLIK
 
 • 5-6.10 EwaFest (Cieszyn, Czeski Cieszyn)

/plakat org./

Międzynarodowe spotkanie fanów Ewy Farnej - Ewa Fest 

SOBOTA 5.10

12.00 - spotkanie Ewy z fanami - KASS Střelnice (Střelniční 256/1, Český Těšín)
20.00 - koncert specjalny - Kino Central (Štefánikova 17/27, Český Těšín)
WEJŚCIÓWKA JEST WAŻNA NA KONCERT, SPOTKANIE ORAZ AFTERPARTY (www.kinotesin.cz)
22.00 - afterparty

 

NIEDZIELA 6.10

11.00 - Pytania i odpowiedzi - Browar Cieszyn Więcej informacji:KLIK.

 

 • 6.10, g. 08:00 Targi Staroci (Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”)

/plakat org./

Kup, sprzedaj, wymień się!

Cieszyński Klub Hobbystów oraz Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zapraszają na Targi Staroci, które odbędą się w pierwszą niedzielę października w godzinach 8.00 – 14.00 w "Domu Narodowym". Więcej informacji: KLIK 

 

6.10, g. 11.30 – 16.00 IV Bieg Cieszyńska Godzinówka (teren zlokalizowany wokół boiska „Pod Wałką”)

/plakat org./

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie oraz środowisko biegaczy parkrun Cieszyn zapraszają na organizowany 6.10.2019 r. na „IV Bieg Cieszyńska Godzinówka”. Miejscem odbywania się imprezy będzie teren zlokalizowany wokół boiska „Pod Wałką” przy ul. Adolfa „Bolko” Kantora 10 w Cieszynie. Impreza składać się będzie z biegu młodzieżowego (w kategoriach: dzieci do 6 lat; dzieci 7 – 9 lat; dzieci 10 – 12 lat; młodzież 13 – 15 lat) oraz biegu głównego (klasyfikacja kobiet, mężczyzn i drużynowa).

Start biegu młodzieżowego odbędzie się o godzinie 13:00. Zapisy do biegu młodzieżowego przyjmowane będą w biurze zawodów (parking „Pod Wałką”) w dniu zawodów w godzinach 11:30 – 12:30. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg młodzieżowy otrzymają dyplomy a dodatkowo trzej najlepsi uczestnicy w każdej kategorii otrzymają pamiątkowy medal.

Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 14:00. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie www.elektronicznezapisy.pl do dnia 29.09.2019 r. do godziny 23:59 lub w dniu biegu w biurze zawodów (biuro zawodów znajdować się będzie przy wejściu do Campingu „OLZA”) w godzinach 12:30 – 13:30.

W biegu głównym obowiązuje limit 150 nadanych numerów startowych, a o dokonaniu zapisu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy zostaną automatycznie zamknięte po zgłoszeniu się 150 uczestnika. Zgłoszenia elektroniczne gwarantują otrzymanie medalu, natomiast zgłoszenia dokonane w dniu imprezy w biurze zawodów nie gwarantują medalu. Udział w imprezie jest bezpłatny! Bieg główny trwać będzie 60 min. Pomiar czasu będzie elektroniczny. Więcej informacji: KLIK 

 

9.10, g. 19.00 Cieszyn na zielono dla #17milionów

/plakat org./

Miło nam poinformować, że Cieszyn przyłączył się do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów dedykowanej osobom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce. 06 października 2019 w Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego punktualnie o godz. 19.00 w geście solidarności z osobami z MPD kilka cieszyńskich budynków zabłyśnie zielonym kolorem.
Podobnie jak w latach ubiegłych, w geście solidarności z osobami dotkniętymi MPD, 06.10.2019 o godz. 19.00 w całej Polsce na zielono podświetli się kilkadziesiąt zabytkowych obiektów i budynków użyteczności publicznej (od Szczecina, Gdańska, Białegostoku po Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków) oraz setki profili społecznościowych osób prywatnych, instytucji i znanych osób publicznych. W tym roku do przyłączą się także cieszyńskie budynki: Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie, Książnica Cieszyńska, Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” rozbłysną w październikowy wieczór zielonym kolorem, aby ten sposób okazać swą solidarność i zwrócić uwagę tysięcy osób na kampanię #17milionów.

Każda osoba może przyłączyć się do kampanii #17milionów i wesprzeć ją w indywidualny sposób. Można na przykład dołączyć do trwającego przez cały październik wyzwania sportowego #17milionówMetrów pokonać dowolny dystans (biegnąc, idąc czy jeżdżąc na rowerze lub rolkach), dodać go do wyzwania #17milionówMetrów na Endomondo lub zarejestrować w dowolnej aplikacji sportowej i opublikować w swych media społecznościowych koniecznie z #17milionówMetrów. Dzięki temu Fundacja Kolorowy Świat będzie mogła sumować pokonywane metry, aby osiągnąć zamierzony cel – 17 milionów metrów.

Można również odwiedzać restauracje biorące udział w październikowym wyzwaniu #17milionówGroszy i przekazujące swój dochód na rehabilitację dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, aby w ten sposób wesprzeć kampanię #17milionów.

Wy też możecie dołączyć do nas, zmieńcie swą profilówkę na kolor zielony i okażcie swą solidarność z osobami cierpiącymi na mózgowe porażenie dziecięce. Więcej informacji o Kampanii i sposobach zaangażowania się dostępnych na: www.17milionow.pl  Więcej informacji: KLIK.

 

Sport:

fot.:pixabay.com/pl/

 

 • Rozgrywki ligowe koszykówki mężczyzn – hala sportowa Szkolnego Schroniska Młodzieżowego przy al. J. Łyska 21 w Cieszynie. Więcej informacji: KLIK. 

3 LIGA – NAKOMI CIESZYN (KS STELA CIESZYN):
05.10.2019 – godz. 18:00 - NACOMI CIESZYN – GKS TYCHY II,

 • Rozgrywki ligowe piłki nożnej – boiska “Pod Wałką” przy ul. Bolko Kantora 10; Mecze pozostałe do rozegrania do końca rundy jesiennej. Więcej informacji: KLIK.

CKS PIAST CIESZYN

05.10.2019,11:00- CKS PIAST- ISKRZYCZYN- JUNIOR,
06.10.2019,10:00- CKS PIAST - WICHER WILCHWY- JUNIOR MŁODZY,
06.10.2019, 10:00- CKS PIAST II- ZRYW BĄKÓW- MŁODZIK,

 • Rozgrywki ligowe piłki nożnej – boisko przy al. Łyska 21. Mecze pozostałe do rozegrania do końca rundy jesiennej: Więcej informacji: KLIK.

TS 1909 PIAST CIESZYN klasa “B”
06.10.2019 – godz. 16:00 – TS CIESZYN II – LKS KOŃCZYCE W. II,

TS 1909 PIAST CIESZYN klasa okręgowa:
05.10.2019 – godz. 16:00 – TS CIESZYN II – LKS PRUCHNA,

 

Zapraszamy do Cieszyna :) 

 

 

 

 
 

POWRÓT

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska
– Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko.