Zasięg darmowego dostępu do Wi-Fi w Cieszynie

Cieszyn na weekend 29 marca - 31 marca 2019

Dr Misio i Arkadiusz Jakubik Na Granicy Kina w Cieszynie

W piątek 29 marca o godz. 17.30 w ramach nowego cyklu wydarzeń tworzonego przez Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Kino na Granicy odbędzie się pierwsze spotkanie kina z muzyką. Cieszyński Ośrodek Kultury zaprasza na projekcję filmu inspirowanego historią domniemanego „wampira z Zagłębia”, Zdzisława Marchwickiego, pt. „Jestem mordercą”. Po projekcji planowane jest spotkanie i rozmowa z odtwórcą głównej roli Arkadiuszem Jakubikiem. To nie koniec – o godzinie 20.00 w Browarze Zamkowym Arkadiusz Jakubik zagra koncert wraz z zespołem jako Dr. Misio.

 

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie figurowym w Cieszynie

Na szczególną uwagę zasługują zmagania młodych sportowców w ramach organizowanych w naszym mieście Młodzieżowych Mistrzostw Polski w łyżwiarstwie figurowym. W imprezie weźmie udział ok. 120 zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy będą rywalizowali ze sobą w programach solistów i w tańcach o tytuły Mistrza Polski. Wszystkich fanów sportowych zmagań zachęcamy do odwiedzania Hali Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków i gorącego dopingowania młodych zawodników. Mistrzostwa rozpoczną się w piątek o godz. 12.45, a zakończą w niedzielę po południu. Szczegółowy harmonogram zawodów znajduje się na stronie internetowej http://sport.cieszyn.pl/event/mistrzostwa-polski-w-lyzwiarstwie-figurowym. Gorąco zapraszamy!

 

Otwarcie sezonu - Zlot Foodtrucków

Miłośników kuchni w plenerze z pewnością ucieszy fakt że w dniach 29-31 marca będzie miał miejsce pierwszy w tym roku Zlot Foodtrucków. Food trucki to cieszące się popularnością w całej Polsce mobilne bary i restauracje, które przyjeżdżają furgonetkami na rynki miast i serwują potrawy i smaki z całego świata. Zainteresowani krążą wokół stoisk i próbują wybranych potraw. Impreza startuje w piątek o godz. 16.00 i potrwa, z krótkimi przerwami na sen i wymianę oleju, do niedzieli do godziny 21.00. Polecamy!

 

 

 
 

POWRÓT

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska
– Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński – Těšínské Slezsko.